Збалансований розвиток

  Wind farm Click to enlarge
Ми  вважаємо, що вдосконалення хімічних розробок не має відбуватися за рахунок екології, та з повагою ставимося до життя людей.

Ми прагнемо забезпечити нашим співробітникам безпечне та надійне середовище, яке заохочує до професійного розвитку, та підтримуємо з ними постійний діалог у атмосфері взаємної довіри. Це особливо важливо, тому що саме вони відіграють найважливішу роль в забезпеченні відповідальної діяльності Компанії.  

Наші продукти, такі як  розробки, завдяки яким одяг стає чистим, а вода лишається незабрудненою; технології для побутового опалення, що дозволяють зменшити енергоспоживання чи енергозберігаюче дорожнє освітлення, розробляються з метою підвищення якості життя та відповідають вимогам акціонерів Компанії щодо стабільного розвитку. Ми, як постачальник продукції тисячам промислових виробників, не зупиняємось у пошуках можливостей зменшення впливу на навколишнє середовище вимагаючи від хімії більшого за меншу ціну.

Беручи на себе зобов’язання перед нашими акціонерами, ми у 2013 році розпочали Solvay Way - стратегію збалансованого розвитку, яка забезпечує основу для управління і вимірювання наших успіхів у досягненні поставлених цілей.